Портал рейтинговой оценки

 РАСКЛАД

факультатыўных заняткаў на 2 паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

Дзень

Назва факультатыва

Клас

Час

правя

дзення

Кабі

нет

Настаўнік

панядзелак

Падарожжа з матэматыкай

6

14.05-14.50

11

Лукашык Н.А.

Алгебра вучыць разважаць

7

14.05-14.50

7

Бінько А.М.

Абагульняючы курс па біялогіі

9

14.05-14.50

17

Пташыц Н.І.

Абагульняючы курс па біялогіі

10

15.05-15.50

15

Мароз А.М.

Паўтараем матэматыку

11

15.00-15.45

19

Кракун С.І.

Алгебра вучыць разважаць

10

17.00-17.45

18

Бінько А.М.

аўторак

 

Гэты няпросты просты сказ

 

 

8

 

15.05-15.50

 

20

 

Лукашэвіч Н.П.

серада

Рашэнне тэкставых задач

3

13.05-13.50

9

Каткавец Н.П.

Рашэнне тэкставых задач

12.05-12.50

14

Бухалка Г.М.

Вытокі роднай мовы

12.05-12.50

1

Каткавец А.М.

Матэматычная вясёлка

13.05-13.50

8

Румак В.І.

Кладовая слов русского языка

5

14.05-14.50

8

Лукашевич Н.Г.

Практыкум па чытанні

5

14.05-14.50

10

Мароз С.Г.

Гэты загадкавы старажытны свет

5

14.05-14.50

17

Марзан А.М.

Грані слова: ад гука да сказа

5

14.05-14.55

13

Марзан І.М.

Камунікатыўная граматыка

7

14.05-14.50

7

Рамановіч А.М.

Паўтараем матэматыку

8

14.05-14.50

20

Лукашык Н.А.

Інфарматыка ў задачах

9

15.00-15.45

19

Кракун С.І.

Лексіка-граматычны практыкум

11

16.00-16.45

10

Бабрыковіч В.І.

чацвер

Рашэнне тэкставых задач

12.00-12.35

3

Мінюк Л.М.

Матэматычная вясёлка

12.00-12.35

4

Аўрамук Т.С.

Матэматычная вясёлка

12.05-12.50

2

Стасевіч С.С.

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

5

13.05-13.50

10

Лукашык Н.А.

Дзікая прырода Беларусі

8

15.05-15.50

15

Мароз А.М.

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

11

8.00-9.45

18

Васілевіч Г.С.

Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця

11

9.00-9.45

16

Марзан А.М.

пятніца

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

6

13.05-13.50

13

Михович Т.Н.

Творчая майстэрня

6

13.05-13.50

М

Пташыц Н.І.

Рашэнне задач па геаграфіі

6

13.05-13.50

11

Райкевіч М.П.

Сакрэты славазмянення, слова- і формаўтварэння

6

13.05-13.50

 

Марзан І.М.

Слова ў тэксце

7

14.05-14.50

7

Васілевіч Г.С.

Поэтические гимны морфологии

7

14.05-14.50

13

Михович Т.Н.

Колькасныя суадносіны ў хіміі

9

14.05-14.50

16

Мінюк В.М.

субота

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

9

9.00-9.45

17

Лукашэвіч Н.П.

Абагульняючы курс па біялогіі

11

9.00-9.45

15

Мароз А.М.