Портал рейтинговой оценки

План работы дзяржаўнай установы адукацыі

“Мотальскі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад-сярэдняя  школа” Іванаўскага раёна

на зімовыя канікулы 2020/2021 н.в.

 

Дата

Мерапрыемствы

Клас

Час

Адказны

Субота

26.12.2020 г.

1. Гурток “Драматычны”.

5

9.00 - 9.45

Лукашэвіч Н.Р.

2. Гурток “Кветкаводы”.

5-7

9.00 - 9.45

Міховіч Т.М.

3. Спартыўная секцыя “Юны футбаліст”.

4-5

9.00- 9.45

Ус С.С.

4. Спартыўная секцыя “Скураны мяч”.

6-8

10.00–10.45

Ус С.С.

5. КТС “Майстэрня Дзеда Мароза”.

5-10

10.00-10.45

Класн. кіраўнікі

6. Працоўны дэсант “Чысціня і ўтульнасць”.

11

10.00-10.45

Лукашэвіч Н.Р.

Панядзелак

28.12.2020 г.

1. Гурток “Чароўная кніга”.

2 “А”

9.00-9.45

Каткавец А.М.

2. Гурток “Чароўная кніга”.

2 “Б”

9.00-9.45

Стасевіч С.С.

3. Гурток “ЮІД”.

5-9

9.00-9.45

Слесарчук Н.Ю.

4. Навагодняе свята.

1

10.00-10.45

Класн. кіраўнікі

5. Навагодняе свята.

2

11.15-12.00

Класн. кіраўнікі

6. Навагодняе свята.

3,4

12.30-13.15

Класн. кіраўнікі

7. Шчырая размова “Падарожжа ў свет любімых заняткаў”.

5

10.00-10.45

 

Марзан І.М.

8. Аперацыя “Утульнасць”.

5

11.00-11.45

Марзан І.М.

9. Завочнае падарожжа ў госці да Дзеда Мароза ў Белавежскую пушчу.

6

10.00-10.45

Пташыц Н.І.

10. Працоўны дэсант “Чысты клас”.

6

11.00-11.45

Пташыц Н.І.

11. Гутарка пра шкоду алкаголю “Не сёння, не зараз і ніколі”.

8 “А”

10.00-10.45

Мароз А.М.

12. Аперацыя “Чысціня і ўтульнасць”.

8 “А”

11.00-11.45

Мароз А.М.

13. Гутарка “Свабодны час сабе на карысць”.

10

10.00-10.45

Васілевіч Г.С.

14. Гадзіна зносін “Рынак працы ў Беларусі”.

11

10.00-10.45

Лукашэвіч Н.Р.

15. Гутарка на актуальную тэму “Уздзеянне алкаголю на арганізм чалавека”.

11

11.00-11.45

Лукашэвіч Н.Р.

Аўторак

29.12.2020 г.

1. Аперацыя “Утульнасць”.

2 “А”

10.00-10.45

Каткавец А.М.

2. Аперацыя “Чысты пакой”.

2 “Б”

10.00-10.45

Стасевіч С.С.

3. Творчая майстэрня “Цуды сваімі рукамі”.

3

10.00-10.45

Каткавец Н.П.

4. Віктарына “Ехалі з горкі скорагаворкі”.

4 “А”

10.00-10.45

Бухалка Г.М.

5. Конкурс малюнкаў “Зімачка-зіма”.

4 “Б”

10.00-10.45

Румак В.І.

6. КТС “Новы год ля варот”.

5

13.00-13.45

Марзан І.М.

7. Інтэлектуальная гульня “Як сустракаюць Новы год у другіх краінах?”

6

13.00-13.45

Пташыц Н.І.

8. Навагодняе свята.

5,6

14.00-14.45

Класн. кіраўнікі

9. Квэст “Навагодні клад”.

7,8

16.00-18.00

Класн. кіраўнікі

10. Працоўны дэсант “Чысты клас”

7

10.00-10.45

Міховіч Т.М.

11. Віктарына “Ведай і любі свой край”

7

11.00-11.45

Міховіч Т.М.

12. Гадзіна зносін “Рынак працы ў Беларусі”

9

10.00-10.45

Мінюк В.М.

13. Аперацыя “Утульнасць”

9

11.00-11.45

Мінюк В.М.

14. Інтэлектуальная гульня “Мой выбар – здароўе”.

10

10.00-10.45

Васілевіч Г.С.

15. Прэзентацыя “Сем цудаў Беларусі”.

10

11.00-11.45

Васілевіч Г.С.

Серада

30.12.2020 г.

1. Гурток “Чароўны свет арыгамі”.

1 “А”

9.00 - 9.45

Мінюк Л.М.

2. Спартыўная секцыя  “Спартыўныя гульні”.

2

9.00-9.45

Кавалёў М.Г.

3. Спартыўная секцыя  “Юны валейбаліст”.

7-9

9.00-9.45

Бушкевіч А.С.

4. Завочная экскурсія да беларускага Дзеда Мароза.

1 “А”

10.00-10.45

Мінюк Л.М.

5. Экскурсія “Зімовыя цуды”.

1 “Б”

10.00-10.45

Міхнавец С.М.

6. Літаратурная віктарына “Казкі гуляюць па свеце”.

2

10.00-10.45

Класн. кіраўнікі

7. Аперацыя “Утульнасць”.

3

10.00-10.45

Каткавец Н.П.

8. Творчая майстэрня “У краіне маленькіх чараўнікоў”.

4 “А”

10.00-10.45

Бухалка Г.М.

9. Аперацыя “Чысціня”.

8 “Б”

10.00-10.45

Лукашэвіч Н.П.

10. Літаратурна-краязнаўчая гульня “Жыву ў Беларусі, і тым ганаруся”.

8 “Б”

11.00-11.45

Лукашэвіч Н.П.

11. Віртуальнае кафэ “Навагодні серпанцін”.

9

10.00-10.45

Мінюк В.М.

12. Віртуальная экскурсія “Беларусь турыстычная”.

9

11.00-11.45

Мінюк В.М.

13. Прэзентацыя “Навагодні серпанцін”.

11

10.00-10.45

Лукашэвіч Н.Р.

14. Прагляд і абмеркаванне відэафільмаў на маральна-этычную тэму.

11

11.00-11.45

Лукашэвіч Н.Р.

Чацвер

31.12.2020 г

1. Гурток “Залатая іголка”.

 

3-5

10.00-10.45

Райкевіч М.П.

2. Спартыўная секцыя  “Спартыўныя гульні”.

 

9-11

10.00-10.45

Кавалёў М.Г.

Панядзелак

04.01.2021 г.

1. Гурток “Чароўная кніга”.

2 “А”

9.00-9.45

Каткавец А.М.

2. Гурток “Чароўная кніга”.

2 “Б”

9.00-9.45

Стасевіч С.С.

3. Гурток “ЮІД”.

5-9

9.00-9.45

Слесарчук Н.Ю.

4. Конкурс загадак “Зімушка-зіма”.

1 “А”

10.00-10.45

Мінюк Л.М.

5. Завочная экскурсія ў Белавежскую пушчу да Дзеда Мароза.

1 “Б”

10.00-10.45

Міхнавец С.М.

6. Віртуальнае падарожжа ў Мотальскі музей народнай творчасці.

2

10.00-10.45

Класн. кіраўнікі

7. Поле цудаў “Загадкі прыроды”.

3

10.00-10.45

Каткавец Н.П.

8. Турнір знаўцаў “Традыцыі беларускага народа”

4 “А”

10.00-10.45

Бухалка Г.М.

9. Віктарына “Зімовыя месяцы”.

4 “Б”

10.00-10.45

Румак В.І.

10. Відэагід па Белавежскай пушчы.

5

10.00-10.45

Марзан І.М.

11. Конкурс малюнкаў “Дзед Мароз жыве ў пушчы”.

5

11.00-11.45

Марзан І.М.

12. Шчырая размова “Мае захапленні”.

6

10.00-10.45

Пташыц Н.І.

13. Экскурсія ў прыроду “Зімовыя замалёўкі”.

6

11.00-11.45

Пташыц Н.І.

14. Завочная экскурсія ў Нясвіжскі замак.

8 “А”

10.00-10.45

Мароз А.М.

15. Трэнінгавы занятак “Развіццё пазітыўных сяброўскіх адносін”.

8 “А”

11.00-11.45

Мароз А.М.

16. Працоўны дэсант “Чысціня і ўтульнасць”.

10

10.00-10.45

Васілевіч Г.С.

17. Дзелавая гульня “Законы роўныя для ўсіх”.

10

11.00-11.45

Васілевіч Г.С.

18. Шчырая размова “Закон і падлетак”.

11

10.00-10.45

Лукашэвіч Н.Р.

19. Аперацыя “Пакаёвыя кветкі”.

11

11.00-11.45

Лукашэвіч Н.Р.

Аўторак

05.01.2021 г.

1. Гурток “Камп’ютарная грамата”.

5

9.00-9.45

Кракун С.І.

2. Экскурсія “Зімовыя цуды”.

1 “А”

10.00-10.45

Мінюк Л.М.

3. Конкурс загадак “Зімушка-зіма”.

1 “Б”

10.00-10.45

Міхнавец С.М.

4. Спартыўныя спаборніцтвы “Зімачка – зіма”.

2

10.00-10.45

Класн. кіраўнікі

5. Поле цудаў “Загадкі прыроды”.

3

10.00-10.45

Каткавец Н.П.

6. Вясёлыя старты “Хутчэй, вышэй, мацней”.

3

10.00-10.45

Каткавец Н.П.

7. Спартыўныя спаборніцтвы “Хто самы меткі?”

4 “А”

10.00-10.45

Бухалка Г.М.

8. Завочнае падарожжа “Рэкі і азёры Беларусі”.

4 “Б”

10.00-10.45

Румак В.І.

9. Віртуальны тур па Нясвіжскім замку.

5

10.00-10.45

Марзан І.М.

10. Прагляд і абмеркаванне відэароліка “Тут працуюць нашы бацькі”.

5

11.00-11.45

Марзан І.М.

11. Конкурс малюнкаў “Зімовыя забавы”.

6

10.00-10.45

Пташыц Н.І.

12. Віртуальная прэзентацыя “Калядныя святы беларусаў”.

6

11.00-11.45

Пташыц Н.І.

13. Калядныя пасядзелкі “Святы і традыцыі беларусаў”.

7

10.00-10.45

Міховіч Т.М.

14. Завочнае падарожжа ў Белавежскую пушчу.

7

11.00-11.45

Міховіч Т.М.

15. Прэзентацыя “Нарказалежнасць: пачатак і вынікі”.

8 “А”

10.00-10.45

Мароз А.М.

16. Калядныя пасядзелкі “Преданья старины глубокой”.

8 “А”

11.00-11.45

Мароз А.М.

17. Калядныя пасядзелкі “Святы і традыцыі беларусаў”.

8 “Б”

10.00-10.45

Лукашэвіч Н.П.

18. Экскурсія ў прыроду “Зімовыя забавы”.

8 “Б”

11.00-11.45

Лукашэвіч Н.П.

19. Круглы стол “Будучыня пачынаецца сёння”.

9

10.00-10.45

Мінюк В.М.

20. Гутарка на актуальную тэму  “COVID 19: наступствы пандэміі”.

9

11.00-11.45

Мінюк В.М.

21. Тэматычная прагулка ў прыроду “Экалагічны тур”.

10

11.00-11.45

Васілевіч Г.С.

22. Прэзентацыя “Калядныя традыцыі беларусаў”.

11

10.00-10.45

Лукашэвіч Н.Р.

23. Віртуальная экскурсія “Вышэйшыя навучальныя ўстановы Беларусі”.

11

11.00-11.45

Лукашэвіч Н.Р.

Серада

06.01.2021 г.

1. Гурток “Чароўны свет арыгамі”.

1

10.00 -10.45

Мінюк Л.М.

2. Спартыўная секцыя “Спартыўныя гульні”.

2

12.00-12.45

Кавалёў М.Г.

3. Спартыўная секцыя “Юны валейбаліст”.

7-9

9.00-9.45

Бушкевіч С.С.

4. Гутарка “Прыйшла Каляда”.

2 “Б”

10.00-10.45

Стасевіч С.С.

5. Конкурс малюнкаў “Ехала Каляда ў вазочку”.

3

10.00-10.45

Каткавец Н.П.

6. Гульня “Цудадзейнае кола”.

4 “А”

10.00-10.45

Бухалка Г.М.

7. Прагляд і абмеркаванне відэароліка  “Доброта доступна не каждому”.

7

10.00-10.45

Міховіч Т.М.

8. Аперацыя “Цеплыня маёй душы”.

7

11.00-11.45

Міховіч Т.М.

9. Маральна-этычны дыспут “Дабрыня лепш за прыгажосць”.

8 “Б”

10.00-10.45

Лукашэвіч Н.П.

10. Віртуальная экскурсія “Навучальныя ўстановы Беларусі”.

9

10.00-10.45

Мінюк В.М.

11. Прэзентацыя “Калядныя традыцыі беларусаў”.

9

11.00-11.45

Мінюк В.М.

Пятніца

08.01.2021 г.

1. Спартыўная секцыя “Юны баскетбаліст”.

5-9

10.00-10.45

Бушкевіч А.С.

2. Спартыўная секцыя  “Снайпер”.

 

7-8

10.00-10.45

Вайтовіч В.В.

3. Гутарка “Прыйшла Каляда”.

 

2 “А”

10.00-10.45

Каткавец А.М.

Субота

09.01.2021 г.

1. Гурток “Драматычны”.

5

9.00 - 9.45

Лукашэвіч Н.Р.

2.  Гурток “Кветкаводы”. 

5-7

9.00 - 9.45

Міховіч Т.М.

3.  Спартыўная секцыя “Юны футбаліст”.

4-5

9.00- 9.45

Ус С.С.

4.  Спартыўная секцыя “Скураны мяч”.

6-8

10.00–10.45

Ус С.С.

5. Гульня “Калядны каламбур”.

10

10.00-10.45

Васілевіч Г.С.